Hakkımızda

Hakkımızda

Sürekli olarak değişen, güncellenen ve yenilenen yazılım dünyası içerisinde bizler de sürekli olarak kendimizi yenilemekte ve müşterilerimize her geçen gün daha iyi, verimli hizmetleri sunmaktayız. Glycon firması olarak uzun yıllardır aktif iş faaliyetlerini sürdürerek çeşitli başarılara imza atmakta olup müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermekteyiz. Başta web teknolojiler olmak üzere mobil yazılım, network yazılımları, güvenlik yazılımları gibi çeşitli yazılım hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Alanında çok iyi ve başarıları ile isimlerinden söz ettirmiş şirketlere de hizmetler sağlayarak kalite standardımızı sürekli olarak artırmakta, neticesinde de şirket profilini sürekli olarak iyileştirme çabası içerisindeyiz.

Web, mobil, network ve sistem yazılımlarının yanı sıra seo paketlerimiz ile de web sitelerinizin yükselmesi için ekstra hizmetler sağlamaktayız. Silver SEO, gold SEO ve platin SEO paketlerimiz ile müşterilerimize çok kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktayız. Full performans, tam donanım özellikleri ile ücretsiz olarak sitelerinizi de taşımaktayız. Bunların yanı sıra sorunsuz, hızlı ve güvenli hizmetlerimiz de yine müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte olup en uygun tarifeler olarak da yine bu paketler müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir.


Sosyal medya paket hizmetlerini de müşterilerine en etkin biçimde sunmakta olan firmamızda SMM panel scriptlerini en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Mobil uyumlu full responsive, gelişmiş müşteri paneli, online sipariş ve tahsilat, modern ve şık tasarım özellikleri ile birlikte müşterilerine en iyi çözümleri en kaliteli özellikleri ile birlikte sunmakta olan firmamızda sizler de istediğiniz scriptler için tercih yapabilirsiniz. Çoklu dil özelliği ile birlikte alternatif çözümleri ve esnek kullanımı da sizler için sunmakta olan firmamızda uygun fiyat, kaliteli hizmet politikasını görebileceksiniz.

Başta yazılım sistemleri olmak üzere sosyal medya script satışı ve seo hizmetlerini de sizler için en iyi biçimde sunan, başarılı faaliyetlerini devam ettiren firmamız bu anlamda müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermektedir. İstediğiniz her türlü yazılım sistemleri çözümünü en uygun fiyatlara karşılamanız açısından sizler de firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Adres: Halıkent Mah. 5206 Sk. 1/17 Merkez/Isparta

Powered by WISECP
Top